0
Košík je prázdný
0

    Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M

    Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M

    Výpredaj

    Výrobca
    Ostatné
    Kód
    6119
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Vaša cena bez DPH
    2.55 EUR
    DPH
    20%
    Vaša cena s DPH
    3.06 EUR
    Záruka
    24 Mesiace
    Objednať
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Porovnať Tlač

      Podrobnosti o produkte

      Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact).
      Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

      Technické parametry
      Konektor: LC
      Broušení ferule: UPC
      Rozměr vlákna: 9/125 µm
      Typ vlákna: G.652.D
      Délka: 1.5 m
      Max. zpětný útlum: >50 dB
      Max. vložný útlum: <0.3 dB
      Cykly připojení/odpojení: min. 1000
      Průměr ferule: 1.25 mm
      Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
      Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
      Provozní teplota: -40 až +70°C
      Skladovací teplota: -40 až +70°C


      Produkt manažér:

      Obchodné oddelenie,  +421 2 68204060,  sales@sortec.sk

      Zaradenie produktu

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár

      Našli ste chybu?

      Popis vady
      Váš e-mail

      Facebook Diskusia

       
       

      K prevádzke nášho webu sortec.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...