0
Košík je prázdný
0

    Optický kábel Triax TFC30 FC/PC 30m

    Optický kábel Triax TFC30 FC/PC 30m

    Výpredaj

    Výrobca
    TRIAX
    Kód
    2824
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Vaša cena bez DPH
    33.25 EUR
    DPH
    20%
    Vaša cena s DPH
    39.90 EUR
    Záruka
    24 Mesiace
    Objednať
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Porovnať Tlač

      Podrobnosti o produkte

      Optický kábel Triax TFC30 FC/PC 30m

       

      Popis produktu

      1. TFC 30 - optický kábel.
      2. Triax optické káble - na budovanie optických sietí.
      3. Oceľový obrnený 3,0 vláknový optický kábel s jedným režimom - G657A, 9/125 µm.
      4. Pripojené káble pre ľahkú inštaláciu.
      5. Valcové konektory umožňujú použitie kábla so všetkými výrobkami.
      6. Nízky útlm 0,3 dB na km
      7. Odolná proti UV žiareniu
      8. Ocel - vystužený štít pre ochranu a napätie

       

      Technické údaje

      Konštrukčné

      1. štít - materiál LSZH

       

      Strata

      1. Útlm 0,35 / 0,25 dB

       

      Konektory

      1. Optický konektor - FC / PC
      2. Optický optický konektor - FC / PC

       

      Mechanické

      1. Dĺžka kábla 30 m
      2. Farba šedá
      3. Priemer 3 mm
      4. Hĺbka balenia 0,180 m
      5. Výška balenia 0,030 m
      6. Celková hmotnosť 0,388 kg
      7. Šírka balenia 0,170 m
      8. Dĺžka (m) 30 m
      9. Minimálny polomer ohybu - jednoduchý / opakovaný 30/60 mm
      10. Čistá hmotnosť 0,380 kg
      11. Hmotnosť Tara 0,008 kg
      12. Objem balenia 0,001 m3

      Produkt manažér:

      Obchodné oddelenie,  +421 2 68204060,  sales@sortec.sk

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár

      Našli ste chybu?

      Popis vady
      Váš e-mail

      Facebook Diskusia

       
       

      K prevádzke nášho webu sortec.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...

      8.26.2020 14:14:57

      Zmena adresy