Príslušenstvo
Parametrický filter
Status
Zoradiť podľa
DC konektor/adaptér samica do ktorého pripojíte napr. dvojlinku.
bez DPH
s DPH
DC konektor/adaptér samec do ktorého pripojíte napr. dvojlinku. Rozmer DC konektora 2,1/5,5mm
bez DPH
s DPH
Napájací distribútor LZ-6 má 6 výstupov pre napájanie zariadení a 2 vstupy pre spojenie s hlavným napájacím zdrojom. Vstupy pracujú paralelne, tak nie je žiadny rozdiel v tom, ktorý z nich je používaný. Zásuvka DC 2.1 / 5.5 alebo svorkovnica.
bez DPH
s DPH
Prepojovací kábel o dĺžke 33 cm s DC konektormi 2,1/5,5 mm na obidvoch stranách.
bez DPH
s DPH
Napájací distribútor LZ-8 má 8 výstupov pre napájanie zariadení a 2 vstupy pre spojenie s hlavným napájacím zdrojom. Vstupy pracujú paralelne, tak nie je žiadny rozdiel v tom, ktorý z nich je používaný. Zásuvka DC 2.1 / 5.5 alebo svorkovnica.
bez DPH
s DPH
- 
N Novinka 
- 
V Výpredaj 
- 
Š Špeciálna ponuka 
- 
P Predaj na metre 
- 
C Celé balenie 
- 
N Na dopyt 
- 
N Nadrozmerný tovar 
- 
R Rozbalený tovar 
- HLV - Hlavny sklad - tovar
- EXT - Extérní sklad
- 
je skladom k dispozícii do 48 hodin čiastočne skladom nie je skladom po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu 
- 
Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
- 
v zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)varianty 
- 
H hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)hák 
Aktuality
- 
          Kariéra: Voľná pozícia24.03.2025
- 
          3 Dôvody prečo prejsť na DIGITÁLNY MENUBOARD13.09.2023
- 
          Dizajnové rámy pre hotelové TV02.02.2023





