0
Košík je prázdný
0
  05.01.2023

  Turistické informačné centrum Dunajská Streda

  Vďaka AVEMEU sa nám podarilo uľahčiť informovanosť návštevníkov regiónu Žitný ostrov prostrednícvtom nového kiosku umiestneného vo dverách turistického informačného centra v Dunajskej Strede.

  Kiosk je vybavený dotykovým displejom o veľkosti 55 s možnosťou dotyku ako v interiéri tak v exteriéri. Tento displej sa skladá z obojstranného displeja Samsung OM55N-D a dotykových kapacitných fólií Displax. OMN displej sú vlastne 2 samostatné displeje, kde ten zo strany "ulice" má svietivosť 3000 nit a 1000 nit ten druhý pre vnútorný priestor. Sklá sú kalené a odolajú aj hrubšiemu zaobchádzaniu. Toto celé je osadené priamo v ráme okna, s hĺbkou iba 10 cm. 

  Poskytuje prístup občanom či návštevníkom mesta k množstvu informácií o turistických atrakciách, cyklotrasách, ubytovaní, kultúrnych podujatí a odporúčaných reštauráciách regiónu. S informačným kioskom tak nájdete všetko potrebné na jednom mieste 24 hodín denne.

  Tvar ako aj funkcionalita bola vytvorená podľa potrieb a predstáv klienta. Aktuálnosť informácií zabezpečí jednoduchá správa. Kiosk navyše púta viac pozornosti a je odolný voči každému počasiu. Zároveň informačnému centru znížil náklady na tlač a výmenu klasických informačných letákov.

  Ak aj Vy máte záujem vylepšiť svoju prevádzku o moderné technológie neváhajte nás kontaktovať na adrese avemeo@sortec.sk.