0
Košík je prázdný
0
  26.11.2020

  Ako zvýšiť tržby a zaujať zákazníka v prevádzke

  Dobré jedlo sa predáva samé? Áno, súhlasíme - začnite na 100% a postupne pridávajte! Nejednej prevádzke sme pomohli zvýšiť tržby pomocou moderne a nápadne zobrazujúcej sa digitálnej menu ponuke na menuboarde s LED TV. Jedálny lístok reštaurácie, denné menu alebo sezónna ponuka, ktorá zákaznikovi ihneď padne do oka. – To je digitálny menuboard.

  V žiadnom prípade však nejde iba o prezentovaní obrázkov...

  Prečo digitálny menuboard?

  Klasické ručne písané menu, staticky pridávaný obsah alebo fixná grafika sú pracné, menej flexibilné a pôsobia menej sviežo a moderne. Digitálny menuboard umožňuje dopredu načasovať požadovanú ponuku (tým myslíme na týždeň dopredu ale aj na konkrétnu minútu) a taktiež ju jednoducho meniť v reálnom čase pár kliknutiami. Týmto sa zabezpečí lepšie cielená a flexibilnejšia ponuka, ktorá sa vyníma a prináša zvýšenie predaja produktov a služieb.

  „Digitálny a moderný“ však neznamená, že to musí pôsobiť ako z Matrixu! Digitálny menuboard sa dá nadizajnovať a vyhotoviť presne na mieru aby esteticky ladil k dizajnu každej prevádzky.

  Jednoduchá obsluha

  Obsah zobrazený na menuboarde je možné jednoducho spravovať cez naše webové administrátorske rozhranie. Pár klikmi na počítači dokážete prezentovať obsah na jednej alebo viacerých obrazovkách, v jednej alebo vo viacerých prevádzkach.

  Či už ide o obrázky, videá alebo texty, zobrazovaný obsah viete naplánovať podľa svojich predstáv. V praxi to viete využiť napríklad pri raňajkových a obedových menu. Obedové menu dokážeme napojiť na váš existujúci web, Zomato alebo Instagram, vďaka čomu si viete uľahčiť prácu a ušetriť čas.

  Môžete zviditeľniť aktuálne akcie, ukázať prípravu jedál či nápojov z vašej ponuky... Takéto pútače sú doslova magnetom pre oči.

  So všetkým vám radi poradíme!

  Obrazovka a rám na mieru

  V rámci vášho riešenia dodáme zobrazovacie jednotky vo forme LED TV alebo interaktívnej obrazovky, v ktorej je možné priamo zapojiť zákazníka do prehliadania obsahu pomocou navigácie v menu dotykového displeja.

  Taktiež je vo veľa prípadoch možné využiť už vaše existujúce TV.

  Zobrazovacie jednotky je možné osadiť do ľubovoľného rámu podľa požiadavky, alebo ponechať bez rámu tak aby dizajnovo a esteticky ladil s prostredím prevádzky, či už ide o moderné, historicky pompézne alebo neutrálne priestory.

  Na veľkosti nezáleží... či vám vyhovuje formát na výšku alebo na šírku, menší, či väčší, zavesený alebo v forme stojacieho “áčka” či kiosku. Všetko vám prispôsobíme na mieru. Samozrejme to platí aj pri type a farbe materiálu rámu.